Planując wakacje każdy z nas marzy żeby były wspaniałe i niezapomniane. Jednak dostęp do informacji czasami sprawia, że czujemy się nieco zagubieni w gąszczu wiadomości, a wybór wakacji niekoniecznie okazuje się prosty.

Jesteśmy zawsze na początku Państwa Podróży

Nasze Biuro zostało założone w 2008 roku i od tej pory notujemy dynamiczny rozwój firmy. W 2012 roku otworzyliśmy kolejne salony w innych miastach, co mocno ugruntowało nas na i tak już ciasnym rynku biur podróży w naszym kraju.
W 2015 planujemy otworzyć nowe punkty, co mamy nadzieje umocni jeszcze bardziej naszą pozycje na rynku, jako pewnego i solidnego partnera.
Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, z łatwością wybierzemy spośród tysięcy ofert właśnie taką, która w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.
Współpracujemy tylko z renomowanymi touroperatorami o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim, co daje gwarancję usług o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.
Prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych, autokarowych i promowych, a w planach mamy także uruchomić bogatą ofertę ubezpieczeniową.
Naszym priorytetem to Państwa zadowolenie z oferowanych przez nas usług, dlatego ciągle rozwijamy swoją wiedzę o hotelach i krajach, które bardzo często odwiedzamy osobiście. Mamy nadzieję, że wakacje spędzone z nami na długo pozostaną w Państwa pamięci. Życzymy samych ekscytujących Podróży przy skromnym udziale naszej firmy.

Zespół Protravel