Drodzy Klienci!

Aby spełniać, Wasze oczekiwania dajemy możliwość

rezerwacji ofert przez: Internet, osobiście w oddziale biura lub telefonicznie.

W przypadku rezerwacji telefonicznej, prosimy o podanie kodu oferty lub dokładnych preferencji wyjazdu, które znajdą Państwo w sekcji Chcę Ofertę!

W odpowiedzi przekażemy wszelkie dostępne informacje na temat oferty, a także pomożemy w zorganizowaniu wszelkich dokumentacji!

Rezerwacje on-line można składać 24h na dobę 7 dni w tygodniu: protravel@protravel.pl

 

1. Wybór oferty


Za pomocą wyszukiwarki wybieramy interesujące oferty. Aby ułatwić Państwu szukania, na naszej głównej stronie jak i na naszym Facebooku zamieszczamy ciekawe i warte uwagi oferty.


2. Rezerwacja wycieczki

  • Po dokonaniu wyboru podróży i znalezieniu odpowiedniego terminu wyjazdu prosimy o dokonanie rezerwacji oferty poprzez klikniecie przycisku "rezerwuj".
  • Prezentowane jest podsumowanie wybranych opcji: nazwa oferty oraz kraj, którego ona dotyczy, termin i miejsce wyjazdu, wariant wyżywienia oraz opcja zakwaterowania (np. dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci). Jeśli w procesie rezerwacji nie wybraliśmy, któregoś z w/w parametrów to zostaną one automatycznie wygenerowane przez system.
  • W podsumowaniu oferty możliwe będzie dokonanie ewentualnych zmian.
  • Na tym etapie rezerwacji widać także cenę za rezerwacje oraz informacje na temat tego, co ona zawiera.
  • Cena za rezerwacje generowana jest przez system rezerwacji organizatora i zgodnie z warunkami uczestnictwa zamieszczonymi przy każdej ofercie nie powinna ulec zmianie.
  • Oferty rezerwowane są wstępnie i podana cena jest orientacyjna - ostateczna cena jest dostępna dopiero po potwierdzeniu rezerwacji przez naszego doradcę.
  • W kolejnym kroku rezerwacji należy wypełnić formularz uczestników wycieczki oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przekazywane nam dane sa niezbedne do przygotowania dokumentów. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.
  • W kroku trzecim należy zweryfikować wpisane wcześniej dane uczestników wyjazdu. Jeśli znajdziemy w nich błędy wystarczy cofnąć się do poprzedniego kroku i wprowadzić wszystkie niezbędne poprawki.
  • Rezerwacje są tzw. rezerwacjami wstępnymi i musza zostać przez nas potwierdzone w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania od Państwa formularza wstępnej rezerwacji. Wypełnienie formularza rezerwacji nie oznacza gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) i jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie do nas przesłany.
  • Na ostatnim etapie procesu rezerwacji otrzymają Państwo numer dokonanej rezerwacji, a także imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon do nas i od tego momentu będą Państwo pod nasza opieka oraz pomożemy przy załatwieniu dalszych formalności. Wszystkie te informacje zostaną przesłane Państwu e-mailem na podany w formularzu adres.

Rezerwacja online


Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, nasi Klienci mogą rezerwować większość ofert w trybie on-line, czyli w czasie rzeczywistym. Dzięki temu kupujący ma pewność, że wybrana oferta jest dostępna w cenie, terminie i standardzie, jakie wybrał.
Serdecznie zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki!


3. Podpisanie umowy i platnosci


Po ostatecznym potwierdzeniu kosztu wyjazdu skontaktujemy sie z Panstwem (e-mail'em lub telefonicznie). Po potwierdzeniu checi udzialu w imprezie przesylana zostaje do Panstwa (na podany adres e-mail) wypelniona umowa-zgloszenia wraz z warunkami uczestnictwa.
Po zapoznaniu sie z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Panstwo wplaty podanej kwoty na wskazane konto. Wplaty mozna dokonac dowolnym przelewem bankowym. W momencie podpisania umowy-zgloszenia zawarta zostaje umowa miedzy Klientem a Biurem Turystycznym.
Czytelnie podpisana umowe-zgloszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsylaja Panstwo do nas e-mailem. Potwierdzenie wplaty jest równoznaczne z zakonczeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedazy. Prosimy o przestrzeganie ustalonych terminów platnosci - gwarantuje to utrzymanie wstepnie rezerwowanych miejsc.


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.